Kolejną firmą z branży farmaceutycznej, która będzie czekać na Was na stoisku podczas wydarzenia II Kongres i Targi Innova Beauty&Pharm (27-28.05.2017) jest firma APON Andrzej Zawadzki

Dlaczego warto odwiedzić to stoisko? :

Firma APON Andrzej Zawadzki specjalizuje się w projektowaniu i produkcji opakowań do leków i suplementów diety.

Jesteśmy polską firmą, która od 1985 r. zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych. Od 1988 r. specjalizujemy się w produkcji na potrzeby branży farmaceutycznej.

Używana technologia oraz wiedza i doświadczenie pozwalają nam osiągać wysoką jakość produkcji oraz kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych Klientów w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych. Produkujemy opakowania dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy, pod względem funkcjonalności i barierowości.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, umiejscowionym w hali produkcyjnej, spełniającej wymagania GMP.

Współpracujemy ze sprawdzonymi, polskimi i zagranicznymi narzędziowniami. Dzięki temu możemy minimalizować czas od przygotowania projektu do rozpoczęcia seryjnej produkcji. Nowe opakowanie jesteśmy w stanie wdrożyć do produkcji w ciągu 12 tygodni.

Aby móc jeszcze skuteczniej zaspokajać potrzeby naszych Klientów, w 2003 r. wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2001. Obecnie, jako jedna z nielicznych firm w Polsce, możemy sie pochwalić wzdrożonym zintegrowanym systemem zarządzania jakością, który obejmuje normy ISO 9001:2008 oraz ISO 15378:2011.

Nasza kultura organizacyjna jest zdeterminowana przez dwa czynniki: jakość oraz innowacyjność. W naszej codziennej pracy dążymy do maksymalizacji jakości technicznej i mikrobiologicznej wyrobów.

Realizując główną myśl podejścia TQM, o nieustannym doskonaleniu, pragniemy przy pomocy naszych Klientów rozwijać się, aby osiągać prawdziwe mistrzostwo w produkcji opakowań dla farmacji.
http://www.apon.eu/

ZAPRASZAMY!