Aktualności

III EDYCJA TARGÓW INNOVA BEAUTY&PHARM ODBĘDZIE SIĘ W TERMINIE 2-3.12.2017 W WARSZAWIE NA HALI BIELANY - UL. LINDEGO 20. 

Aktualności dostępne na naszym facebooku - polub, żeby być na bieżąco - https://www.facebook.com/TargiBeautyandPharm/https://www.facebook.com/events/309928832791677/ :)

 


 

Witamy portal Beauty Mission w gronie patronów medialnych II Targów Innova Beauty&Pharm.

 

Portal Beauty Mission powstał w 2013 roku. W roku 2015 uzyskaliśmy dofinansowanie unijne na jego dalszy rozwój i projekty. Beauty Mission to nie tylko strona w internecie – to ludzie, którzy go tworzą  i działania, które promują, organizują, wdrażają. To miejsce pełne pasji i dobrej energii, która uzależnia!

Celem Beauty Mission jest stworzenie przestrzeni gdzie można uzyskać przydatną wiedzę z zakresu m.in.: kosmetyki (również kolorowej), medycyny estetycznej, kosmetologii, trendów eko, jak również strefy, gdzie każdy będzie mógł podzielić się swoim przeżywaniem codziennego piękna.

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością chciałabym zaprosić Państwa do udziału w III Ogólnopolskim Kongresie Kosmetologii Estetycznej, który odbędzie się w dniach 27-28 maja 2017 r. w Warszawie. Będzie to wyjątkowe miejsce spotkań branży kosmetycznej ze szczególnym uwzględnieniem medycyny estetycznej, która rozwija się w ostatnich latach szczególnie dynamicznie, zarówno na świecie, jak i w Polsce. Podczas kongresu wystawcy i odwiedzający będą mieli możliwość uczestnictwa w wykładach na wysokim poziomie merytorycznym, oraz poznania tajników wiedzy kosmetologicznej i medycznej dzięki uczestnictwu w warsztatach praktycznych – prowadzonych przez wybitnych specjalistów.

Agnieszka Niedziałek - blogerka i vlogerka znana jako napieknewlosy.pl/wwwlosy.pl poprowadzi swój wykład na temat dbania o włosy. 

Klik - tutaj do obejrzenia filmik z zaproszeniem na spotkanie.


 

Mamy dla Was dziesięć sztuk voucherów na zabieg Mezoterapii Mikroigłowej Dermapen do wykorzystania w Warszawskim salonie Healthy Beauty!

Wystarczy wejść na nasz profil na facebook'u KLIKNIJ TUTAJ I WYGRAJ VOUCHER i spełnić kilka prostych warunków.

No to komu z Was potrzebny zabieg?


 

Imperium kobiet to pismo kobiet aktywnych, spełnionych i ambitnych. To ekskluzywny magazyn dla pań, które wiedzą, czego chcą od życia i nie boją się podejmować ryzyka. Realizują śmiało swoje projekty i dążą do spełniania swoich marzeń.

http://www.ikmag.pl/ Zapraszamy :)


 

Świetnie zapowiadająca się blogerka Chanceleee zaprasza na nasze targi :http://chanceleee.blogspot.com/2017/05/wybierz-sie-na-ii-targi-innova-beauty.html 

Kim jest blogerka Chanceleee?:
Nazywam się Diana, pochodzę z małego, ale pięknego miasta Zamość, jednak obecnie mieszkam w Warszawie. Jestem studentką kosmetologii i wielką pasjonatką naturalnych kosmetyków, wszystkiego czytam składy jak opętana. Chciałabym, aby jak najwięcej osób było świadomych tego, że to, co codziennie nakładamy na skórę ma ogromny wpływ na cały nasz organizm. Może jeszcze nie teraz, ale za kilka bądź kilkanaście lat używanie szkodliwej chemii odbije się na naszym zdrowiu i wyglądzie. Hobbystycznie i amatorsko zajmuję się też makijażem, marzę o tym, aby kiedyś otworzyć własne studio, gdzie będę oferowała makijaże wykonywane w 100% bezpiecznymi kosmetykami, takimi, aby nawet każdy alergik nie bał się skorzystać z usług wizażystki. Drugim wielkim zainteresowaniem jest u mnie zdrowe odżywianie - zrodziło się niedawno, kiedy dowiedziałam się, że nie mój organizm nie toleruje wielu składników pokarmowych, m.in glutenu, kazeiny czy jajek. Dlatego na moim blogu znajdziecie nie tylko ciekawostki urodowe, ale także smaczne i proste przepisy skierowane do osób, które są w podobnej sytuacji lub po prostu chcą się zdrowo odżywiać. Jeżeli masz do mnie jakieś pytania - śmiało pisz! Zawsze chętnie odpowiadam i doradzam

KONIECZNIE ZAJRZYJCIE NA JEJ BLOGA - http://chanceleee.blogspot.com/  My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem


 

Ruszyła oficjalna sprzedaż biletów!

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i spotkajmy się 27-28 maja 2017 w Warszawie!

Bilety kupisz tutaj: https://kongres-estetyczny.com.pl/kup-bilet/


 

Miło nam przywitać po raz drugi portal Zatoka Piękna w gronie patronów medialnych. 

Platforma Zatoka Piękna powstała, by przybliżać ogrom możliwości, jakie daje nam medycyna estetyczna i nowoczesna stomatologia. W serwisie można znaleźć odpowiedzi na pytania: Jak poprawić wygląd?, Jak dłużej zachować młodość? oraz Co jeść i w jaki sposób trenować, by zatrzymać czas? Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą tutaj przydatne informacje, dotyczące zabiegów estetycznych, opinie specjalistów, wywiady z osobowościami świata medycyny i nie tylko, a wszystko to zebrane w działach: MEDYCYNA ESTETYCZNA oraz STOMATOLOGIA ESTETYCZNA.